הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
234 entries.
משה אלקלאי
אני רוצה להודות לך על שירים נפלאים שהפכו את תרבות המוסיקה שלנו לאיכותית יותר, ממליץ לכל מי שגולש באתר להיכנס לתקליטורים ולהקשיב למגוון המקסים ואין סופי של השירים.
אמיר קליין
ראשית כל הכבוד על אתר כל כך איכותי וממצא, יש שיר שדודו ברק כתב לזמרת עליזה עזיקרי ז"ל "כעת חיה" שיר שמחזיר אותי לתקופה שעוד גרתי עם הורי, אבי ואמי היו שומעים את השיר הזה בלופ, ועוד כמה שירים נפלאים שהפכו להיות חלק מחיינו, ממש מרגש.
שירן מלכה
דודו ברק, אתה בעיניי המשורר המובחר ב25 שנים האחרונות, למהההההה כבר לא כותבים כך? שירים קסומים אחד, אחד!
ניצן חומש
הייתי מעוניינת ומייחלת לראות מופע משיריו של דודו ברק עם כל האמנים המובחרים האלה.
גילעד רובין
הגעתי לאתר הזה בעקבות שיר שחיפשתי של ירדנה ארזי, נחשפתי לשירים שהייתי מייחל שיכתבו כך היום, כל הכבוד.
גילעד
נדב יעקובויץ
שלושת השירים הגדולים בכל הזמנים, "היום, היום" המקורי דורית ראובני, "פרחים בקנה ובנות בצריח" הביצוע של סאבלימינאל, סיוון ושמלי, כל הכבוד
סילבי כהן
אני כותבת שירה ומורה למוסיקה, כאחת שחיה את העולם הזה, אני רוצה להחמיא לדודו ברק על שנים של יצירה כל כך איכותית, שירים שהפכו להיות חלק מהתרבות הישראלית, המלצה חמה שלי לגולשים, תקשיבו לכל שיר באתר, ישנם שירים שמעולם לא שמעתי ולא מבינה איך יתכן שכך, ביצועים נדירים מומלץ מאוד...
כל הכבוד, אחד היוצרים המובחרים.
מודי גולן
אתר מקסים, שירים נדירים, חבל שכבר לא כותבים כך...
שרית שרעבי
אני מתגוררת בלונודון מספר שנים, לפני שנים שגרתי עדין בישראל הייתי בהופעה שדודו ברק הנחה וסיפר סיפורים כל כך מרגשים, זה היה ערב מהנה במיוחד, האתר הזה עם מגוון השירים הקסומים מחזיר אותי לימי נעורי בבית הורי שהיו מקשיבים המון לשירים שכנראה עיצבו את חיי מוסיקאלית, איזה אושר להקשיב לשירים בסדר רץ שכל השירים המדהימים במקום אחד, לא יאמן שיוצר אחד כתב את כל השירים הנפלאים האלה.
יוסף רפאל גרינבאום
שלום דודו ברק, ברצוני לברך אותך על אתר מושקע ומהנה ביצירות מופת שכתבת לאורך השנים למיטב אמני ישראל, שיתפתי את האתר בפייסבוק שלי ושל ביתי, לאוהבי מוזיקה ישראלית איכותית אל תחמיצו ביקור באתר זה.
המשך יצירה פוריה...
לירון סרוסי
אתר מומלץ ביותר של אחד המשוררים הטובים והיצירתיים בכל הזמנים, ניתן לעשות רשימת פלייליסט של שירים שגדלנו עליהם, ממש רגעי קסם...
איציק ניסני
דודו ברק . כששמעתי לראשונה את שיר חייך וחיי הזדהיתי עם כל מילה. זה היה ב1972 הייתי לוחם שריון צעיר בסיני חשבתי שכתבת את השיר על מלכות דויד ושלמה ועל אוריה החתי ועל בת שבע. דויד כ ילד שיחק כ בטבע שהיה בשבילו מגרש משחקים ענק, לשלמה היו 1000 נשים ,והחרב בלב(על מות אוריה) והתינוק בעגלה (שלמה בנם השני של בת שבע ודויד) .
והדבר מפליא שבעתיים כי השיר הזה מתאים גם לי 2500 שנה אחרי.
השיר מסמן אבני דרך בחיי גם אני הייתי שקוע בדיונות החול וכל פרח זחל פרפר לימון היו בשבילי צעצוע. במשפחתי (אלפי) היו מסביבי נשים בכל גיל בנות דוד דודות שכנות אחיות אמא שעטפו אותי כשהיה לי רע.
התגייסתי ב1971 (צעיר ממך ב4 שנים) שיריך: "פרחים בקנה" ו: חופשי מאושר" היו מאוד פופולריים בבסיס טירונות שריון ברפיח. ולאחר מכן 1972 " חייך וחיי" ו"היום היום". בקורסים באימונים ובשירות מבצעי בגזרה הצפונית ובלבנון וכן הלאה . השיר שכתבת " אחי גיבורי התהילה: מבחינתי הינו הנצחה למפקדיי, חבריי פיקודיי שנפלו במלחמת יום כיפור. זכיתי להפגש ולהנות משיריך
זכית להיות משורר שמרחיב לבבות ומביא נחת. תבורך.
בברכה
איציק ניסני
רחל חמדני
דודו ברק, אין ספק שמשוררים כמוך ירשמו לנצח בתרבות המוסיקה הישראלית, מצער שבימנו כבר לא כותבים כך, אתר זה, מהיום הוא אתר הבית שלי, אמליץ למשרד החינוך להוסיף את האתר לרשימת האתרים המומלצים של משרד החינוך.
רומי מרום
שמי רומי, השנה התבקשתי לעשות עבודה נושא, "מוסיקה ישראלית" בעקבות כך נחשפתי לאתרך ולשירייך הקסומים, מאז אני לא מפסיקה לשמוע את שיריך, מסתבר שאימי הכירה את כל שירייך עוד בצעירותה, השירים היפים שיישארו לנצח
מורן נחמני
איזה כייף שיש אתרים כאלה, אפשר לשבת ולהקשיב שעות לשירים כל כך יפים שהפכו להיות חלק מהתרבות שלנו, למה כבר לא כותבים כך?
האתר של דודו ברק מגדולי המשוררים, מומלץ מאוד ומחמם את הלב.
מורן
עגיב יוסי
דודו היקר,
תודה רבה על רגישות ואנושיות,
ועל מגוון נדיר של שירים ופזמונים נפלאים שכתבת והנחלת למורשת המדינה.
קבל בכנות איחולינו וברכותינו לבריאות איתנה,
ושתזכה לשנים רבות נעימות וטובות
ולהמשך עשייה פוריה ומהנה.
רויה שרעבי
אני רוצה להודות לאחד היוצרים המובחרים של מדינת ישראל, דודו ברק, בזכות שיריך המופלאים ועוד כמה אנקדוטות מהשירות הצבאי שלי, השירות זכור לי כחוויה כייפית ומהנה, אין יום שאני לא מקשיבה לשיריך(כחלק מהפליי ליסט שלי), איך כותבים כאלה שירים? התברכת בכישרון כתיבה מופלא.
"פרחים בקנה", "אחיי גיבורי התהילה", "היום, היום", "אחכה לך", "ארץ ישראל יפה", "רחל של כינרת", "ושוב אתכם", "לצפון באהבה", "חופשי ומאושר", ,נשמה" של אבי טולדנו, המלחמה לשלום", "סיירת אגוז", "המלחמה לשלום", "שלום על ישראל", "אהבת איתמר בן אב"י", "התקווה הלבנה", "גן הסתיו" ועוד, ועוד, ועוד...
גולשים יקרים, לאוהבי מוסיקה ישראלית קסומה, אתר מומלץ ביותר ?
שאבי קשת
דודו ברק אתה ללא ספק אחד מנבחרי הכותבים היותר איכותיים של מדינתנו, חייב להודות ששיריך הנפלאים הם חלק ניכר בהוויה התרבותית שלי, את תקופת הקורונה הלא פשוטה עברתי הרבה יותר קל ונעים לצלילי שיריך, לכל המבקרים באתר, אני ממליץ בחום להיכנס למחלקת "תקליטורים" ולהאזין ליצירות המופת של דודו ומיטב היוצרים והאמנים. אתר מומלץ מאוד לאוהבי מוסיקה עברית איכותית.
יצחק בורלא
דודו ברק תבורך על שירים כל כך נפלאים שכתבת, האתר הזה מציל את חיי בתקופה קשה מאוד, שירים שמחזירים לי את הנשמה, ואת המצב רוח, כל הכבוד.
יצחק
אבשלום מרום
רק לומר לך תודה על שירים כל כך נפלאים
אבשלום