הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
221 entries.
רומי מרום
שמי רומי, השנה התבקשתי לעשות עבודה נושא, "מוסיקה ישראלית" בעקבות כך נחשפתי לאתרך ולשירייך הקסומים, מאז אני לא מפסיקה לשמוע את שיריך, מסתבר שאימי הכירה את כל שירייך עוד בצעירותה, השירים היפים שיישארו לנצח
מורן נחמני
איזה כייף שיש אתרים כאלה, אפשר לשבת ולהקשיב שעות לשירים כל כך יפים שהפכו להיות חלק מהתרבות שלנו, למה כבר לא כותבים כך?
האתר של דודו ברק מגדולי המשוררים, מומלץ מאוד ומחמם את הלב.
מורן
עגיב יוסי
דודו היקר,
תודה רבה על רגישות ואנושיות,
ועל מגוון נדיר של שירים ופזמונים נפלאים שכתבת והנחלת למורשת המדינה.
קבל בכנות איחולינו וברכותינו לבריאות איתנה,
ושתזכה לשנים רבות נעימות וטובות
ולהמשך עשייה פוריה ומהנה.
רויה שרעבי
אני רוצה להודות לאחד היוצרים המובחרים של מדינת ישראל, דודו ברק, בזכות שיריך המופלאים ועוד כמה אנקדוטות מהשירות הצבאי שלי, השירות זכור לי כחוויה כייפית ומהנה, אין יום שאני לא מקשיבה לשיריך(כחלק מהפליי ליסט שלי), איך כותבים כאלה שירים? התברכת בכישרון כתיבה מופלא.
"פרחים בקנה", "אחיי גיבורי התהילה", "היום, היום", "אחכה לך", "ארץ ישראל יפה", "רחל של כינרת", "ושוב אתכם", "לצפון באהבה", "חופשי ומאושר", ,נשמה" של אבי טולדנו, המלחמה לשלום", "סיירת אגוז", "המלחמה לשלום", "שלום על ישראל", "אהבת איתמר בן אב"י", "התקווה הלבנה", "גן הסתיו" ועוד, ועוד, ועוד...
גולשים יקרים, לאוהבי מוסיקה ישראלית קסומה, אתר מומלץ ביותר ?
שאבי קשת
דודו ברק אתה ללא ספק אחד מנבחרי הכותבים היותר איכותיים של מדינתנו, חייב להודות ששיריך הנפלאים הם חלק ניכר בהוויה התרבותית שלי, את תקופת הקורונה הלא פשוטה עברתי הרבה יותר קל ונעים לצלילי שיריך, לכל המבקרים באתר, אני ממליץ בחום להיכנס למחלקת "תקליטורים" ולהאזין ליצירות המופת של דודו ומיטב היוצרים והאמנים. אתר מומלץ מאוד לאוהבי מוסיקה עברית איכותית.
יצחק בורלא
דודו ברק תבורך על שירים כל כך נפלאים שכתבת, האתר הזה מציל את חיי בתקופה קשה מאוד, שירים שמחזירים לי את הנשמה, ואת המצב רוח, כל הכבוד.
יצחק
אבשלום מרום
רק לומר לך תודה על שירים כל כך נפלאים
אבשלום
שרה צימבליסט
תודה לך על שירים כל כך נפלאים, בימים אלה (הסגר קורונה חלקי) כשאנחנו לא זזים מהבית, האתר הזה הפך להיות הפלייליט של הבית שלנו, הייתי חייבת לכתוב משהו כדי להביע ולפרגן לך על יצירת שירים מרגשים עד דמעות.
תבור הראל
תודה לך על שנות יצירת שירים קסומים שכאלה, שירים שהפכו להיות חלק מהתרבות הישראלית, אין מילים
תבור
הילה מולוכוב
ממליצה בחום, אתר עם מיטב השירים של ארץ ישראל היפה עם טקסטים שכבר לא רואים היום, לא ידעתי שאת כל השירים האלה כתב דודו ברק, "האיש מן החלום" ועוד.. שירים שלימדו אותנו במקהלה בבית הספר, ממש מרגש.
דורון ביטון
דודו ברק היקר
בימים בם צור ומצוק באים על העם והמדינה, והעת , עת קשה היא, אני שב לשיריך המנחמים והמחזקים שמפיחים חיים ומביאים תקווה.
חוויה צרופה של שירים שחדרו את קירות הלב של המונים בעם ונותרו שם לעולם
בימים ובעידן בו הטקסט המילה והלחן הפכו להבל, אני שב ומתרפק על שירי נצח ועד , שירי תמיד שבהם ניבטת יראת הכבוד לטקסט למילה ולפזמון
ליום הולדתך ה-70 נאחל כי תזכה אותנו לעוד שנים ארוכות איתך, עטופות בפזמונים ושירת חיים שהפכה למסע החיים שלנו בנופיה בטובה ובחומה של הארץ הטובה בזכות אנשים כמותך!!!
אשרי שזכינו לך לברק שיריך וגלימת הפזמונים המנחמת ומעודדת בנו.
ולסיום אתוודה בגאווה שאני מגדל את בנותיי ( הקטנה שבם בת 3) על הפזמונים המפוארים שלך.
ברגשי כבוד הוקרה והערכה לפועלך ולתרומתך לעם ולתרבות השירה הפזמון
דורון ביטון
זוהר קישון
אני גולש באתר הזה ונרגש כמו ילד, אבי חובב מוסיקה ישראלית, כל חיו אוסף תקליטים, (היום תקליטורים) של שירי ארץ ישראל היפה, גדלתי בבית על שירים של דורית ראובני, חווה אלברשטיין, דודו זכאי ועוד זמרים מדהימים ששירשו את המוסיקה לתרבות המדינה, שירים המחברים אותנו כעם וכמדינת העם היהודי, אולי זה פסיכולוגי אבל כך אני מרגיש, נתקלתי באתר של דודו ברק (משורר ופזמונאי מבריק) ממש במקרה, בימים האחרונים אני מוצא את עצמי נכנס לאתר הזה מדי יום כדי להקשיב לשירים הנפלאים שדודו כתב למיטב האמנים, שירים מרגשים הגורמים לגעגוע, לימים שהמוסיקה כאן היתה מחוברת, יצירתית וקשורה אלינו...
בני קומה
מחמאות גדולות על אתר נפלא, שירים וסיפורים קסומים שהחזירו אותי לתוקפת מרגשות בחיי, הייתי גיטריסט שנים, לוויתי את מיטב האמנים עוד בימים שהיו שירים אמתיים...
מירי אלמקייס
שמי מירי, אני מורה למוסיקה למעלה מעשרים שנה, עוקבת באדיקות אחר פועלך ויצירותיך המופלאות, אתה ללא ספק מגדולי המשוררים במדינתינו, אתר מהנה עם שירים מקסמים המלווים אותנו עוד מנעורינו, תודה לך.
אורן בר דוד
לקחתי חלק באירוע שהיה לכבודך, אדם פיזמונאי ומשורר נדיר.
מיקי ושולי מרום
וואוו איזה אתר, איזה שירים, אני ובת זוגתי משוגעים על שירה עברית, אנו חיים 15שנים בסטייטאנאיילנד מקום מדהים ליד ניו יורק, יש לנו ערבי שירה מדי שבועיים לכל הישראלים החיים כאן, ערבים הגורמים לנו עונג רב, חיפשנו שיר מסוים ונתקלנו באתרך, זה לא הגיוני שאדם אחד כתב כל כך הרבה שירים ולהיטים כל כך גדולים, הלוואי והיו היום עוד כותבים שיוצרים כאלה שירים, שירים שיוצרים תרבות עם, כל הכבוד.
מיקי ושולי
לנה
אתר מקסים, כל הכבוד
דוראל פרידמן שלום
אתר עם חווית משתמש מדהימה, לאישיות נעלה, כותב מהטובים שיש לנו, לפני שנים הייתי חלק מאירוע שדודו ברק קבל פרס אקו"ם למפעל חיים, ערב מופלא שזכור לי עד היום, מייחל לשמוע דברים חדשים של דודו ברק
קובי שרון אלמליח
חיפשתי שיר של הזמרת עדנה לב, ואיכשהו הגעתי לאתר של דודו ברק, אני חובב מוסיקה וגולש המון באתרים של מוסיקאים, חייב לומר שהאתר הזה, השירים והמידע שיש בו מדהים, כל הכבוד.
שאבי חמדני
שירים מרגשים מאוד, הביצוע של סבלימינאל ל"פרחים בקנה" מטורף
למה דודו ברק לא כותב שירים חדשים?