הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
247 entries.
יובל חבני
תודה לאל שנתן לך יכולת כתיבה נדירה, מאחל לך עוד שנים רבות של יצירה
אלירן שאבו
בימים האחרונים אני גולש באתר הזה לא מעט, אני נרגש מהשירים, הורי חובבי מוסיקה, בילדותי שמעתי בבית המון מוסיקה עברית, בשנתיים האחרונות חשתי געגועים למוסיקה האיכותית והנפלאה הזאת של ארץ ישראל היפה עם מיטב הכותבים, כתיבה משובחת, הלוואי שהיו כותבים כך גם היום, כל הכבוד.
מירל יוסיפוביץ
ממליץ להקשיב "בין ורשה לירושלים" צמרמרות.
שבת שלום
ליסי שמעוני
יש שיר שכתבת ליגאל בשן ז"ל "אל מקום לא ידוע" בכל פעם שאני מקשיבה אני לא מפסיקה לבכות, איך יוצאים לך טקסטים כאלה, תבורך.
ליאת בניטה
וואוו איזה אוצרות יצרת, הלוואי שהיינו זוכים לשירים נוספים שלך, כל שיר יצירה. היום היום, אחיי גיבורי התהילה, אחכה לך, פרחים בקנה, ושוב איתכם, חופשי ומאושר, אהבת איתמר בן אב"י ועוד... לא יאמן.
גאווה ישראלית
ליאת
ענת סהר
ממליצה לעשות פלייליסט של האלבומים, שירים חלומיים
משורר אחד ויחיד
ששי מזרחי
אני רוצה להחמיא לדודו ברק מגדולי המשוררים שלנו, לפני כשנתיים בתי עשתה עבודה בבית ספרה, על המשורר והפזמונאי דודו ברק, לשמחתי נוכחתי לפני מספר שנים בהופעת מחווה לדודו ברק, כך שיכולתי לעזור לה רבות, אני גולש באתר הזה וחושב לעצמי, אילו היינו נחשפים אז לאתר הזה, יכולנו להעשיר את העבודה, עשרות מונים, מחמאות על כתיבתך הנפלאה לאורך השנים, יישר כוח
שישי
מאיר סליטי
דודו ברק בורכת, שירים המלווים אותנו שנים רבות, לא ידעתי שאת כל השירים היפים האלה כתה אדם אחד, אין מילים כן ירבו שירים כאלה שנשארים נצחיים.
אתר מומלץ מאוד.
מאיר
מירה ירקוני
לפני כמה ימים נתקלתי באתר הזה ממש במקרה, חייבת להודות שאני כבר מספר ימים מקשיבה לשירים שגדלתי עליהם, מעולם לא ידעתי שאת כל השירים האלה כתב דודו ברק, ארץ שבעת המינים, אחיי גיבורי התהילה, אחכה לך, פרחים בקנה, ושוב איתכם, זמרת הארץ, ועוד ועוד ועוד שירים כל כך יפים עם טקסטים כל כך חכמים שנשארים לנצח כחלק מהתרבות שלנו, תבורך
אמיר איזנקוט
יישר כוח, הלוואי והיו כותבים כך גם היום, איזה תקופה, איזה שירים, געגועים...
מנחם יהלומי
כל הכבוד, אחד השירים האהובים עלי בכל הזמנים "איש הסתיו" של הזמרת אילנית, געגועים לתקופות שכל שיר היה עולם, איזה שירים יש באתר הזה, מרגש.
ירון קיקוב
אתר מומלץ ביותר לאוהבי מוזיקה, ניתן להקשיב שעות לשירים קסומים שנכתבו ומבוצעים על ידי יוצרים ואמנים מהגדולים שידענו, חוויה אמיתית לצפות ולהקשיב במדור טלוויזיה.
ירון
אמיר גוהר
מה הייתי עושה כל תקופת הקורנה בלי האתר הזה, עם כל השירים המדהימים האלה שמחזירים אותי לתקופות הכי מרגשות בחיי, כל הכבוד ליוצרים ענקיים שכמותכם.
איזה יוצרים איזה אמנים געגועים...
משה אלקלאי
אני רוצה להודות לך על שירים נפלאים שהפכו את תרבות המוסיקה שלנו לאיכותית יותר, ממליץ לכל מי שגולש באתר להיכנס לתקליטורים ולהקשיב למגוון המקסים ואין סופי של השירים.
אמיר קליין
ראשית כל הכבוד על אתר כל כך איכותי וממצא, יש שיר שדודו ברק כתב לזמרת עליזה עזיקרי ז"ל "כעת חיה" שיר שמחזיר אותי לתקופה שעוד גרתי עם הורי, אבי ואמי היו שומעים את השיר הזה בלופ, ועוד כמה שירים נפלאים שהפכו להיות חלק מחיינו, ממש מרגש.
שירן מלכה
דודו ברק, אתה בעיניי המשורר המובחר ב25 שנים האחרונות, למהההההה כבר לא כותבים כך? שירים קסומים אחד, אחד!
ניצן חומש
הייתי מעוניינת ומייחלת לראות מופע משיריו של דודו ברק עם כל האמנים המובחרים האלה.
גילעד רובין
הגעתי לאתר הזה בעקבות שיר שחיפשתי של ירדנה ארזי, נחשפתי לשירים שהייתי מייחל שיכתבו כך היום, כל הכבוד.
גילעד
נדב יעקובויץ
שלושת השירים הגדולים בכל הזמנים, "היום, היום" המקורי דורית ראובני, "פרחים בקנה ובנות בצריח" הביצוע של סאבלימינאל, סיוון ושמלי, כל הכבוד
סילבי כהן
אני כותבת שירה ומורה למוסיקה, כאחת שחיה את העולם הזה, אני רוצה להחמיא לדודו ברק על שנים של יצירה כל כך איכותית, שירים שהפכו להיות חלק מהתרבות הישראלית, המלצה חמה שלי לגולשים, תקשיבו לכל שיר באתר, ישנם שירים שמעולם לא שמעתי ולא מבינה איך יתכן שכך, ביצועים נדירים מומלץ מאוד...
כל הכבוד, אחד היוצרים המובחרים.