הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
221 entries.
ששי מזרחי
אני רוצה להחמיא לדודו ברק מגדולי המשוררים שלנו, לפני כשנתיים בתי עשתה עבודה בבית ספרה, על המשורר והפזמונאי דודו ברק, לשמחתי נוכחתי לפני מספר שנים בהופעת מחווה לדודו ברק, כך שיכולתי לעזור לה רבות, אני גולש באתר הזה וחושב לעצמי, אילו היינו נחשפים אז לאתר הזה, יכולנו להעשיר את העבודה, עשרות מונים, מחמאות על כתיבתך הנפלאה לאורך השנים, יישר כוח
שישי
מאיר סליטי
דודו ברק בורכת, שירים המלווים אותנו שנים רבות, לא ידעתי שאת כל השירים היפים האלה כתה אדם אחד, אין מילים כן ירבו שירים כאלה שנשארים נצחיים.
אתר מומלץ מאוד.
מאיר
מירה ירקוני
לפני כמה ימים נתקלתי באתר הזה ממש במקרה, חייבת להודות שאני כבר מספר ימים מקשיבה לשירים שגדלתי עליהם, מעולם לא ידעתי שאת כל השירים האלה כתב דודו ברק, ארץ שבעת המינים, אחיי גיבורי התהילה, אחכה לך, פרחים בקנה, ושוב איתכם, זמרת הארץ, ועוד ועוד ועוד שירים כל כך יפים עם טקסטים כל כך חכמים שנשארים לנצח כחלק מהתרבות שלנו, תבורך
אמיר איזנקוט
יישר כוח, הלוואי והיו כותבים כך גם היום, איזה תקופה, איזה שירים, געגועים...
מנחם יהלומי
כל הכבוד, אחד השירים האהובים עלי בכל הזמנים "איש הסתיו" של הזמרת אילנית, געגועים לתקופות שכל שיר היה עולם, איזה שירים יש באתר הזה, מרגש.
ירון קיקוב
אתר מומלץ ביותר לאוהבי מוזיקה, ניתן להקשיב שעות לשירים קסומים שנכתבו ומבוצעים על ידי יוצרים ואמנים מהגדולים שידענו, חוויה אמיתית לצפות ולהקשיב במדור טלוויזיה.
ירון
אמיר גוהר
מה הייתי עושה כל תקופת הקורנה בלי האתר הזה, עם כל השירים המדהימים האלה שמחזירים אותי לתקופות הכי מרגשות בחיי, כל הכבוד ליוצרים ענקיים שכמותכם.
איזה יוצרים איזה אמנים געגועים...
משה אלקלאי
אני רוצה להודות לך על שירים נפלאים שהפכו את תרבות המוסיקה שלנו לאיכותית יותר, ממליץ לכל מי שגולש באתר להיכנס לתקליטורים ולהקשיב למגוון המקסים ואין סופי של השירים.
אמיר קליין
ראשית כל הכבוד על אתר כל כך איכותי וממצא, יש שיר שדודו ברק כתב לזמרת עליזה עזיקרי ז"ל "כעת חיה" שיר שמחזיר אותי לתקופה שעוד גרתי עם הורי, אבי ואמי היו שומעים את השיר הזה בלופ, ועוד כמה שירים נפלאים שהפכו להיות חלק מחיינו, ממש מרגש.
שירן מלכה
דודו ברק, אתה בעיניי המשורר המובחר ב25 שנים האחרונות, למהההההה כבר לא כותבים כך? שירים קסומים אחד, אחד!
ניצן חומש
הייתי מעוניינת ומייחלת לראות מופע משיריו של דודו ברק עם כל האמנים המובחרים האלה.
גילעד רובין
הגעתי לאתר הזה בעקבות שיר שחיפשתי של ירדנה ארזי, נחשפתי לשירים שהייתי מייחל שיכתבו כך היום, כל הכבוד.
גילעד
נדב יעקובויץ
שלושת השירים הגדולים בכל הזמנים, "היום, היום" המקורי דורית ראובני, "פרחים בקנה ובנות בצריח" הביצוע של סאבלימינאל, סיוון ושמלי, כל הכבוד
סילבי כהן
אני כותבת שירה ומורה למוסיקה, כאחת שחיה את העולם הזה, אני רוצה להחמיא לדודו ברק על שנים של יצירה כל כך איכותית, שירים שהפכו להיות חלק מהתרבות הישראלית, המלצה חמה שלי לגולשים, תקשיבו לכל שיר באתר, ישנם שירים שמעולם לא שמעתי ולא מבינה איך יתכן שכך, ביצועים נדירים מומלץ מאוד...
כל הכבוד, אחד היוצרים המובחרים.
מודי גולן
אתר מקסים, שירים נדירים, חבל שכבר לא כותבים כך...
שרית שרעבי
אני מתגוררת בלונודון מספר שנים, לפני שנים שגרתי עדין בישראל הייתי בהופעה שדודו ברק הנחה וסיפר סיפורים כל כך מרגשים, זה היה ערב מהנה במיוחד, האתר הזה עם מגוון השירים הקסומים מחזיר אותי לימי נעורי בבית הורי שהיו מקשיבים המון לשירים שכנראה עיצבו את חיי מוסיקאלית, איזה אושר להקשיב לשירים בסדר רץ שכל השירים המדהימים במקום אחד, לא יאמן שיוצר אחד כתב את כל השירים הנפלאים האלה.
יוסף רפאל גרינבאום
שלום דודו ברק, ברצוני לברך אותך על אתר מושקע ומהנה ביצירות מופת שכתבת לאורך השנים למיטב אמני ישראל, שיתפתי את האתר בפייסבוק שלי ושל ביתי, לאוהבי מוזיקה ישראלית איכותית אל תחמיצו ביקור באתר זה.
המשך יצירה פוריה...
לירון סרוסי
אתר מומלץ ביותר של אחד המשוררים הטובים והיצירתיים בכל הזמנים, ניתן לעשות רשימת פלייליסט של שירים שגדלנו עליהם, ממש רגעי קסם...
איציק ניסני
דודו ברק . כששמעתי לראשונה את שיר חייך וחיי הזדהיתי עם כל מילה. זה היה ב1972 הייתי לוחם שריון צעיר בסיני חשבתי שכתבת את השיר על מלכות דויד ושלמה ועל אוריה החתי ועל בת שבע. דויד כ ילד שיחק כ בטבע שהיה בשבילו מגרש משחקים ענק, לשלמה היו 1000 נשים ,והחרב בלב(על מות אוריה) והתינוק בעגלה (שלמה בנם השני של בת שבע ודויד) .
והדבר מפליא שבעתיים כי השיר הזה מתאים גם לי 2500 שנה אחרי.
השיר מסמן אבני דרך בחיי גם אני הייתי שקוע בדיונות החול וכל פרח זחל פרפר לימון היו בשבילי צעצוע. במשפחתי (אלפי) היו מסביבי נשים בכל גיל בנות דוד דודות שכנות אחיות אמא שעטפו אותי כשהיה לי רע.
התגייסתי ב1971 (צעיר ממך ב4 שנים) שיריך: "פרחים בקנה" ו: חופשי מאושר" היו מאוד פופולריים בבסיס טירונות שריון ברפיח. ולאחר מכן 1972 " חייך וחיי" ו"היום היום". בקורסים באימונים ובשירות מבצעי בגזרה הצפונית ובלבנון וכן הלאה . השיר שכתבת " אחי גיבורי התהילה: מבחינתי הינו הנצחה למפקדיי, חבריי פיקודיי שנפלו במלחמת יום כיפור. זכיתי להפגש ולהנות משיריך
זכית להיות משורר שמרחיב לבבות ומביא נחת. תבורך.
בברכה
איציק ניסני
רחל חמדני
דודו ברק, אין ספק שמשוררים כמוך ירשמו לנצח בתרבות המוסיקה הישראלית, מצער שבימנו כבר לא כותבים כך, אתר זה, מהיום הוא אתר הבית שלי, אמליץ למשרד החינוך להוסיף את האתר לרשימת האתרים המומלצים של משרד החינוך.