הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
206 entries.
שרית שרעבי
אני מתגוררת בלונודון מספר שנים, לפני שנים שגרתי עדין בישראל הייתי בהופעה שדודו ברק הנחה וסיפר סיפורים כל כך מרגשים, זה היה ערב מהנה במיוחד, האתר הזה עם מגוון השירים הקסומים מחזיר אותי לימי נעורי בבית הורי שהיו מקשיבים המון לשירים שכנראה עיצבו את חיי מוסיקאלית, איזה אושר להקשיב לשירים בסדר רץ שכל השירים המדהימים במקום אחד, לא יאמן שיוצר אחד כתב את כל השירים הנפלאים האלה.
יוסף רפאל גרינבאום
שלום דודו ברק, ברצוני לברך אותך על אתר מושקע ומהנה ביצירות מופת שכתבת לאורך השנים למיטב אמני ישראל, שיתפתי את האתר בפייסבוק שלי ושל ביתי, לאוהבי מוזיקה ישראלית איכותית אל תחמיצו ביקור באתר זה.
המשך יצירה פוריה...
לירון סרוסי
אתר מומלץ ביותר של אחד המשוררים הטובים והיצירתיים בכל הזמנים, ניתן לעשות רשימת פלייליסט של שירים שגדלנו עליהם, ממש רגעי קסם...
איציק ניסני
דודו ברק . כששמעתי לראשונה את שיר חייך וחיי הזדהיתי עם כל מילה. זה היה ב1972 הייתי לוחם שריון צעיר בסיני חשבתי שכתבת את השיר על מלכות דויד ושלמה ועל אוריה החתי ועל בת שבע. דויד כ ילד שיחק כ בטבע שהיה בשבילו מגרש משחקים ענק, לשלמה היו 1000 נשים ,והחרב בלב(על מות אוריה) והתינוק בעגלה (שלמה בנם השני של בת שבע ודויד) .
והדבר מפליא שבעתיים כי השיר הזה מתאים גם לי 2500 שנה אחרי.
השיר מסמן אבני דרך בחיי גם אני הייתי שקוע בדיונות החול וכל פרח זחל פרפר לימון היו בשבילי צעצוע. במשפחתי (אלפי) היו מסביבי נשים בכל גיל בנות דוד דודות שכנות אחיות אמא שעטפו אותי כשהיה לי רע.
התגייסתי ב1971 (צעיר ממך ב4 שנים) שיריך: "פרחים בקנה" ו: חופשי מאושר" היו מאוד פופולריים בבסיס טירונות שריון ברפיח. ולאחר מכן 1972 " חייך וחיי" ו"היום היום". בקורסים באימונים ובשירות מבצעי בגזרה הצפונית ובלבנון וכן הלאה . השיר שכתבת " אחי גיבורי התהילה: מבחינתי הינו הנצחה למפקדיי, חבריי פיקודיי שנפלו במלחמת יום כיפור. זכיתי להפגש ולהנות משיריך
זכית להיות משורר שמרחיב לבבות ומביא נחת. תבורך.
בברכה
איציק ניסני
רחל חמדני
דודו ברק, אין ספק שמשוררים כמוך ירשמו לנצח בתרבות המוסיקה הישראלית, מצער שבימנו כבר לא כותבים כך, אתר זה, מהיום הוא אתר הבית שלי, אמליץ למשרד החינוך להוסיף את האתר לרשימת האתרים המומלצים של משרד החינוך.
רומי מרום
שמי רומי, השנה התבקשתי לעשות עבודה נושא, "מוסיקה ישראלית" בעקבות כך נחשפתי לאתרך ולשירייך הקסומים, מאז אני לא מפסיקה לשמוע את שיריך, מסתבר שאימי הכירה את כל שירייך עוד בצעירותה, השירים היפים שיישארו לנצח
מורן נחמני
איזה כייף שיש אתרים כאלה, אפשר לשבת ולהקשיב שעות לשירים כל כך יפים שהפכו להיות חלק מהתרבות שלנו, למה כבר לא כותבים כך?
האתר של דודו ברק מגדולי המשוררים, מומלץ מאוד ומחמם את הלב.
מורן
עגיב יוסי
דודו היקר,
תודה רבה על רגישות ואנושיות,
ועל מגוון נדיר של שירים ופזמונים נפלאים שכתבת והנחלת למורשת המדינה.
קבל בכנות איחולינו וברכותינו לבריאות איתנה,
ושתזכה לשנים רבות נעימות וטובות
ולהמשך עשייה פוריה ומהנה.
רויה שרעבי
אני רוצה להודות לאחד היוצרים המובחרים של מדינת ישראל, דודו ברק, בזכות שיריך המופלאים ועוד כמה אנקדוטות מהשירות הצבאי שלי, השירות זכור לי כחוויה כייפית ומהנה, אין יום שאני לא מקשיבה לשיריך(כחלק מהפליי ליסט שלי), איך כותבים כאלה שירים? התברכת בכישרון כתיבה מופלא.
"פרחים בקנה", "אחיי גיבורי התהילה", "היום, היום", "אחכה לך", "ארץ ישראל יפה", "רחל של כינרת", "ושוב אתכם", "לצפון באהבה", "חופשי ומאושר", ,נשמה" של אבי טולדנו, המלחמה לשלום", "סיירת אגוז", "המלחמה לשלום", "שלום על ישראל", "אהבת איתמר בן אב"י", "התקווה הלבנה", "גן הסתיו" ועוד, ועוד, ועוד...
גולשים יקרים, לאוהבי מוסיקה ישראלית קסומה, אתר מומלץ ביותר ?
שאבי קשת
דודו ברק אתה ללא ספק אחד מנבחרי הכותבים היותר איכותיים של מדינתנו, חייב להודות ששיריך הנפלאים הם חלק ניכר בהוויה התרבותית שלי, את תקופת הקורונה הלא פשוטה עברתי הרבה יותר קל ונעים לצלילי שיריך, לכל המבקרים באתר, אני ממליץ בחום להיכנס למחלקת "תקליטורים" ולהאזין ליצירות המופת של דודו ומיטב היוצרים והאמנים. אתר מומלץ מאוד לאוהבי מוסיקה עברית איכותית.
יצחק בורלא
דודו ברק תבורך על שירים כל כך נפלאים שכתבת, האתר הזה מציל את חיי בתקופה קשה מאוד, שירים שמחזירים לי את הנשמה, ואת המצב רוח, כל הכבוד.
יצחק
אבשלום מרום
רק לומר לך תודה על שירים כל כך נפלאים
אבשלום
שרה צימבליסט
תודה לך על שירים כל כך נפלאים, בימים אלה (הסגר קורונה חלקי) כשאנחנו לא זזים מהבית, האתר הזה הפך להיות הפלייליט של הבית שלנו, הייתי חייבת לכתוב משהו כדי להביע ולפרגן לך על יצירת שירים מרגשים עד דמעות.
תבור הראל
תודה לך על שנות יצירת שירים קסומים שכאלה, שירים שהפכו להיות חלק מהתרבות הישראלית, אין מילים
תבור
הילה מולוכוב
ממליצה בחום, אתר עם מיטב השירים של ארץ ישראל היפה עם טקסטים שכבר לא רואים היום, לא ידעתי שאת כל השירים האלה כתב דודו ברק, "האיש מן החלום" ועוד.. שירים שלימדו אותנו במקהלה בבית הספר, ממש מרגש.
דורון ביטון
דודו ברק היקר
בימים בם צור ומצוק באים על העם והמדינה, והעת , עת קשה היא, אני שב לשיריך המנחמים והמחזקים שמפיחים חיים ומביאים תקווה.
חוויה צרופה של שירים שחדרו את קירות הלב של המונים בעם ונותרו שם לעולם
בימים ובעידן בו הטקסט המילה והלחן הפכו להבל, אני שב ומתרפק על שירי נצח ועד , שירי תמיד שבהם ניבטת יראת הכבוד לטקסט למילה ולפזמון
ליום הולדתך ה-70 נאחל כי תזכה אותנו לעוד שנים ארוכות איתך, עטופות בפזמונים ושירת חיים שהפכה למסע החיים שלנו בנופיה בטובה ובחומה של הארץ הטובה בזכות אנשים כמותך!!!
אשרי שזכינו לך לברק שיריך וגלימת הפזמונים המנחמת ומעודדת בנו.
ולסיום אתוודה בגאווה שאני מגדל את בנותיי ( הקטנה שבם בת 3) על הפזמונים המפוארים שלך.
ברגשי כבוד הוקרה והערכה לפועלך ולתרומתך לעם ולתרבות השירה הפזמון
דורון ביטון
זוהר קישון
אני גולש באתר הזה ונרגש כמו ילד, אבי חובב מוסיקה ישראלית, כל חיו אוסף תקליטים, (היום תקליטורים) של שירי ארץ ישראל היפה, גדלתי בבית על שירים של דורית ראובני, חווה אלברשטיין, דודו זכאי ועוד זמרים מדהימים ששירשו את המוסיקה לתרבות המדינה, שירים המחברים אותנו כעם וכמדינת העם היהודי, אולי זה פסיכולוגי אבל כך אני מרגיש, נתקלתי באתר של דודו ברק (משורר ופזמונאי מבריק) ממש במקרה, בימים האחרונים אני מוצא את עצמי נכנס לאתר הזה מדי יום כדי להקשיב לשירים הנפלאים שדודו כתב למיטב האמנים, שירים מרגשים הגורמים לגעגוע, לימים שהמוסיקה כאן היתה מחוברת, יצירתית וקשורה אלינו...
בני קומה
מחמאות גדולות על אתר נפלא, שירים וסיפורים קסומים שהחזירו אותי לתוקפת מרגשות בחיי, הייתי גיטריסט שנים, לוויתי את מיטב האמנים עוד בימים שהיו שירים אמתיים...
מירי אלמקייס
שמי מירי, אני מורה למוסיקה למעלה מעשרים שנה, עוקבת באדיקות אחר פועלך ויצירותיך המופלאות, אתה ללא ספק מגדולי המשוררים במדינתינו, אתר מהנה עם שירים מקסמים המלווים אותנו עוד מנעורינו, תודה לך.
אורן בר דוד
לקחתי חלק באירוע שהיה לכבודך, אדם פיזמונאי ומשורר נדיר.