הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
234 entries.
דרור אבוטבול
אני כותבה שנים למגירה, למרות שהרבה מחברי מתחום המוסיקה, אני לא מעז להציע, דודו ברק אחד היוצרים המובחרים שלנו, כל שיר לוקח אותך לחלום אחר, כל כך הרבה להיטים, יישר כוח.
ממליץ בחום
אלין שמר
שנים שאני אוהבת ושרה את השירים שכתבת ורק עכשיו הבנתי שדודו ברק כתב את כל היצירות המופלאות האלה, אין מילים יישר כוח.
קלאדיו
מחלקת טלוויזיה מומלצת ביותר, אפשר להתענג שעות על מוסיקה נפלאה ולהיזכר באמנים מהטובים שיש לנו ובשירים כל כך יפים, ברכות על האתר ועל היצירות הנפלאות
שמעון ידיד
לצערי לא משדרים מספיק את השירים הנפלאים האלה, איזה כיף שיש אתר המרכז את השירים והאמנים הנפלאים האלה, להתענג על המוסיקה שיצרה את התרבות המוסיקלית שלנו.
יישר כוח דודו ברק
זלצר רונה
במהלך הימים האחרונים צפיתי בתוכנית (חלק א' וחלק ב') פסטיבל עין גב, ממליצה מאוד, שעתיים של עונג, געגועים לתוכניות כאלה, דודו ברק אנחנו רוצים עוד משירייך...
מיכל מלכי
אני גולשת קבועה באתר הזה ומעריצה את שיריך, הפינה לזכרו של יגאל בשן ריגשה אותי עד דמעות, קשה להאמין שכך הסתיימו להם חייו של כישרון ענק שכזה.
כבוד לך דודו ברק, כאחד הכותבים הגדולים על רגישות נפלאה...
שרה מלכיאל
שירים נפלאים של מיטב האומנים והיוצרים, דודו ברק (האחד והיחיד) לצידם של שייקה פייקוב, נורית הירש, נחום היימן ז"ל ועוד ועוד מגדולי היוצרים של ארצנו, כתיבה משובחת מאין כמוה, אתר בעיקר מרגש.
יובל חבני
תודה לאל שנתן לך יכולת כתיבה נדירה, מאחל לך עוד שנים רבות של יצירה
אלירן שאבו
בימים האחרונים אני גולש באתר הזה לא מעט, אני נרגש מהשירים, הורי חובבי מוסיקה, בילדותי שמעתי בבית המון מוסיקה עברית, בשנתיים האחרונות חשתי געגועים למוסיקה האיכותית והנפלאה הזאת של ארץ ישראל היפה עם מיטב הכותבים, כתיבה משובחת, הלוואי שהיו כותבים כך גם היום, כל הכבוד.
מירל יוסיפוביץ
ממליץ להקשיב "בין ורשה לירושלים" צמרמרות.
שבת שלום
ליסי שמעוני
יש שיר שכתבת ליגאל בשן ז"ל "אל מקום לא ידוע" בכל פעם שאני מקשיבה אני לא מפסיקה לבכות, איך יוצאים לך טקסטים כאלה, תבורך.
ליאת בניטה
וואוו איזה אוצרות יצרת, הלוואי שהיינו זוכים לשירים נוספים שלך, כל שיר יצירה. היום היום, אחיי גיבורי התהילה, אחכה לך, פרחים בקנה, ושוב איתכם, חופשי ומאושר, אהבת איתמר בן אב"י ועוד... לא יאמן.
גאווה ישראלית
ליאת
ענת סהר
ממליצה לעשות פלייליסט של האלבומים, שירים חלומיים
משורר אחד ויחיד
ששי מזרחי
אני רוצה להחמיא לדודו ברק מגדולי המשוררים שלנו, לפני כשנתיים בתי עשתה עבודה בבית ספרה, על המשורר והפזמונאי דודו ברק, לשמחתי נוכחתי לפני מספר שנים בהופעת מחווה לדודו ברק, כך שיכולתי לעזור לה רבות, אני גולש באתר הזה וחושב לעצמי, אילו היינו נחשפים אז לאתר הזה, יכולנו להעשיר את העבודה, עשרות מונים, מחמאות על כתיבתך הנפלאה לאורך השנים, יישר כוח
שישי
מאיר סליטי
דודו ברק בורכת, שירים המלווים אותנו שנים רבות, לא ידעתי שאת כל השירים היפים האלה כתה אדם אחד, אין מילים כן ירבו שירים כאלה שנשארים נצחיים.
אתר מומלץ מאוד.
מאיר
מירה ירקוני
לפני כמה ימים נתקלתי באתר הזה ממש במקרה, חייבת להודות שאני כבר מספר ימים מקשיבה לשירים שגדלתי עליהם, מעולם לא ידעתי שאת כל השירים האלה כתב דודו ברק, ארץ שבעת המינים, אחיי גיבורי התהילה, אחכה לך, פרחים בקנה, ושוב איתכם, זמרת הארץ, ועוד ועוד ועוד שירים כל כך יפים עם טקסטים כל כך חכמים שנשארים לנצח כחלק מהתרבות שלנו, תבורך
אמיר איזנקוט
יישר כוח, הלוואי והיו כותבים כך גם היום, איזה תקופה, איזה שירים, געגועים...
מנחם יהלומי
כל הכבוד, אחד השירים האהובים עלי בכל הזמנים "איש הסתיו" של הזמרת אילנית, געגועים לתקופות שכל שיר היה עולם, איזה שירים יש באתר הזה, מרגש.
ירון קיקוב
אתר מומלץ ביותר לאוהבי מוזיקה, ניתן להקשיב שעות לשירים קסומים שנכתבו ומבוצעים על ידי יוצרים ואמנים מהגדולים שידענו, חוויה אמיתית לצפות ולהקשיב במדור טלוויזיה.
ירון
אמיר גוהר
מה הייתי עושה כל תקופת הקורנה בלי האתר הזה, עם כל השירים המדהימים האלה שמחזירים אותי לתקופות הכי מרגשות בחיי, כל הכבוד ליוצרים ענקיים שכמותכם.
איזה יוצרים איזה אמנים געגועים...