הוסף תגובה עבור ספר האורחים

 
 
 
 
 
שדות המסומנים ב * חובה .
כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.
ייתכן והתגובה שלך תופיע בספר האורחים לאחר שנבדוק אותה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לערוך, למחוק או לא לפרסם רשומות.
247 entries.
מימון אזואלוס
לדודו ברק היקר
ההתעקשות שלי לכתוב הנה בזכות המילה הטובה שלך והעידוד שלך כאשר קראתי את המכתב ששלחת לי אי שם בתחילת שנות ה 90.מאז אני כותב ומאפשר דרור לנפש שלי. האושר בהתגלמותו. על זה ובכלל אני אומר לך תודה
דינה שרעבי
דודו יקר לא יודעת אם תזכור אותי, דינה שרעבי (מנחמיה), אך פגשתי אותך לפני שנים בהופעת מחווה שעשו לכבודך, חייבת לציין שעד היום המופע וההכרות איתך מעלה בי תחושת געגוע לשירים ולהופעות הקסומות שהיו פעם והיום כמעט ולא קיימות, שירים שיצרו תרבות, שירים המזכירים לנו תקופות בחיינו, געגוע עצום, לפחות כאן באתרך ניתן להקשיב לשירים הקוסמים האלה.
יישר כוח
Sharon Melchner
עגילי דמאר- ירדנה ארזי - תקליטור שושנת הארגמן, קול ונוכחות של שתי זמרות גדולות שמחברות לאמא אדמה ?
דוד ישראלי
דודו ברק בעצמו נכס צאן ברזל... משורר ענק. רבים משיריו מולחנים ומושמעים ע״י מיטב זמרי ישראל...
ליטל סמו
יצירות מופת, שירים מלאים ברגש ואהבה, האתר הזה מרכז כל כך הרבה שירים המציפים את הלב בזכרונות, געגועים לשירים חדשים כאלה...
אביעד רביבו
כותב משכמו ומעלה, לפני מספר שנים הייתי במופע משירי דודו ברק, זה היה ערב מהנה בצורה יוצאת דופן, הלוואי והיינו זוכים לשירים נוספים המזכירים תקופות בחיינו, שירים ששייכים לתרבות שלנו, אחי גיבורי התהילה, היום היום, פרחים בקנה, אחכה לך ועוד, ועוד... שירים נפלאים שבכל פעם ששומעים אותם התרגשות מציפה אותנו.
יישר כוח
מירי אסולין
דודו ברק תבורך על האתר הנפלא הזה, שבת שלום
דורית אלוני
שנה אזרחית טובה ומוצלחת, בריאות ובשורות טובות, למי שכתב את הלהיטים המלווים את חיינו לאורך השנים, יישר כוח, הלוואי שנזכה לעוד מיצירותיך הנפלאים.
מרים בצלאל
שירים שהחזירו אותי לשחר נעורי ולרגעים שריגשו אותי עד דמעות, דודו ברק ללא ספר אחד הכותבים הנפלאים שיש לנו
דלית יודילביץ
אני מתגוררת במילנו למעלה מ 14 שנה, חייבת להודות שעד היום לא ידעתי דודו ברק כתב את כל השירים המדהימים האלה... אין מילים, שירי נצח.
רחל בוחבוט
שמי רחל, לפני מספר שנים ראיתי את דודו ברק בהופעה לכבודו, מאז אני גרופית של שיריו, שירים נדירים שישארו לנצח.
ממליצה על קישור תקליטורים, חגיגה לאוהבי מוסיקה ישראלית
לירון גזאלה
שירים קסומים שיישארו לנצח
Ayala Levi Kalusky
איזו זכות גדולה נפלה בחלקי להקליט שנים משיריך.
דרור אבוטבול
אני כותבה שנים למגירה, למרות שהרבה מחברי מתחום המוסיקה, אני לא מעז להציע, דודו ברק אחד היוצרים המובחרים שלנו, כל שיר לוקח אותך לחלום אחר, כל כך הרבה להיטים, יישר כוח.
ממליץ בחום
אלין שמר
שנים שאני אוהבת ושרה את השירים שכתבת ורק עכשיו הבנתי שדודו ברק כתב את כל היצירות המופלאות האלה, אין מילים יישר כוח.
קלאדיו
מחלקת טלוויזיה מומלצת ביותר, אפשר להתענג שעות על מוסיקה נפלאה ולהיזכר באמנים מהטובים שיש לנו ובשירים כל כך יפים, ברכות על האתר ועל היצירות הנפלאות
שמעון ידיד
לצערי לא משדרים מספיק את השירים הנפלאים האלה, איזה כיף שיש אתר המרכז את השירים והאמנים הנפלאים האלה, להתענג על המוסיקה שיצרה את התרבות המוסיקלית שלנו.
יישר כוח דודו ברק
זלצר רונה
במהלך הימים האחרונים צפיתי בתוכנית (חלק א' וחלק ב') פסטיבל עין גב, ממליצה מאוד, שעתיים של עונג, געגועים לתוכניות כאלה, דודו ברק אנחנו רוצים עוד משירייך...
מיכל מלכי
אני גולשת קבועה באתר הזה ומעריצה את שיריך, הפינה לזכרו של יגאל בשן ריגשה אותי עד דמעות, קשה להאמין שכך הסתיימו להם חייו של כישרון ענק שכזה.
כבוד לך דודו ברק, כאחד הכותבים הגדולים על רגישות נפלאה...
שרה מלכיאל
שירים נפלאים של מיטב האומנים והיוצרים, דודו ברק (האחד והיחיד) לצידם של שייקה פייקוב, נורית הירש, נחום היימן ז"ל ועוד ועוד מגדולי היוצרים של ארצנו, כתיבה משובחת מאין כמוה, אתר בעיקר מרגש.